درباره ما

مجموعه صنایع بسته بندی ذرت خشک کنی محمدی و برنجکوبی محمدی در سال 1380 با بازرگانی محصولات کشاورزی و همچنین خشک کردن غلات خصوصا ذرت و شالی اقدام به تاسیس کارخانه مدرن نمود.این مجموعه مجهز به 9 دستگاه خشک کن غلات با برند سان کیو سوپر120 ساخت کشور تایوان است که بزرگترین مجموعه خشک کن شالی با ظرفیت بیش از 200 تن در شبانه روز در جنوب کشور است .

پس از آن در سال 1386 با توجه به نیاز مشتریان و کشاورزان نسبت به تاسیس یک واحد برنجکوبی مدرن در محل کارخانه مذکور اهتمام ورزید . در سال 1388 با نصب کامل خط سورتینگ و بسته بندی برنج برای اولین بار ; اقدام به بسته بندی برنج های محلی با کیفیت ، سورت شده با برند محبوب بردیا نمود.

در حال حاضر با توجه به استقبال مشتریان از محصولات این کارخانه با نصب خطوط برنجکوبی با تکنولوژی روز و با ظرفیت تولید یک صد تن در شبانه روز و همچنین نصب دستگاه های بسته بندی حبوبات ، شکر و قند تحت نام تجاری چاپاتی به فعالیت خود در امر تولید ادامه می دهد .

لازم به ذکر است کارخانه ذرت خشک کنی ، برنجکوبی و بسته بندی محمدی با دارا بودن نشان استاندارد ایران و سیب سلامت تعهد خود را نسبت به حفظ کیفیت کالا و سلامت مصرف کنندگان به اثبات رسانده است .