درباره ما

صنایع بسته بندی و برنج کوبی محمدی در سال ۱۳۸۳ با نام برنجکوبی ، شالیکوبی و ذرت خشک کنی محمدی واقع در کیلومتر ۱۲ جاده سد درودزن، در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع با بازرگانی محصولات کشاورزی و همچنین خشک کردن غلات خصوصاً ذرت و شالی فعالیت خود را آغاز نمود.

این مجموعه با اتکاء به خداوند متعال با برداشتن اولین گام که ایجاد تجهیزات کارخانه ای مدرن و بی نظیر همگام با فناوری روز جهان بوده است، همواره سعی بر این داشته تا محصولی با کیفیت و استاندارد روز جهانی تولید کند. محصول اصلی این مجموعه برنج بوده که چرخه تولید آن با ورود شالی تر آغاز و طی فرآیندهای شالیکوبی – خشک شدن – بوجاری و سورتینگ، تولید و فرآوری می گردد.

با توجه به قابلیت هایی که دستگاه خشک کن به نسبت روش های سنتی پیشین داشت، این امر باعث استقبال بسیار خوب کشاورزان منطقه برای همکاری با این مجموعه گردید. از جمله دلایل مزیت روند خشک سازی مدرن می توان به یکنواختی در خشک شدن شالی ، طعم بهتر و کاهش میزان شکسته برنج استحصالی از شلتوک را نام برد.

صنایع بسته بندی و برنج کوبی محمدی

با توجه به نیاز مشتریان و همچنین با توجه به استقبال بسیار خوب کشاورزان از خشک کن های مدرن این کارخانه و در جهت رفاه حال آنان، در سال ۱۳۸۶ برای اولین بار در استان فارس مجموعه صنایع بسته بندی و برنج کوبی محمدی ، بر خود ملزم دانست تا نسبت به تأسیس یک واحد برنج کوبی مدرن اقدام نماید. در سال ۱۳۸۹ نیز با نصب کامل خط سورتینگ و بسته بندی برنج، برای اولین بار اقدام به بسته بندی برنج های محلی با کیفیت و طبقه بندی شده، با برند محبوب  بردیا  نمود.

سپس این مجموعه در راستای تحقق اهداف خود که تلاش برای محصولی سالم و با کیفیت می‌باشد، علاوه بر خط تولید پیشین خود با برند بردیا اقدام به راه اندازی خط کامل سورتینگ و بسته بندی محصولاتی با برند چاپاتی نمود که برند بردیا صرفاً برنج کامفیروزی و برند چاپاتی محصولات برنج کامفیروزی، برنج عنبربوی خوزستان و همچنین بسته بندی حبوبات ، قند و شکر را نیز شامل می‌گردید.

در حال حاضر این مجموعه مجهز به ۹ دستگاه خشک کن غلات با برند سان کیو سوپر۱۲۰ ساخت کشور تایوان است که بزرگترین مجموعه خشک کن شالی با ظرفیت بیش از ۲۰۰ تن در شبانه روز در جنوب کشور می‌باشد. همچنین با توجه به دارا بودن ۳ خط کامل تبدیل برنج همراه با سورتینگ و بسته بندی مجزا، توانایی تبدیل یکصد تن شلتوک به برنج را در شبانه روز دارا می‌باشد.

صنایع بسته بندی و برنج کوبی محمدی با مدیریت تولید، توزیع و مصرف از مرحله ابتدایی یعنی کاشت تا مرحله انتهایی یعنی مصرف برنج را تحت نظارت کامل دارد و با اجرای الگوی استاندارد بین المللی PDCA5 برای تولید انواع محصولات برنج ایرانی همچون برنج عنبربو و برنج محلی کامفیروزی با نشان انحصاری و نام های ثبت شده چاپاتی و برنج بردیا در داخل کشور، توانسته باعث افزایش کیفیت محصولات و رضایت‌مندی در بین مردم عزیز ایران شود.

محصولات چاپاتی و بردیا طی دوره های بازرسی بازرسان سازمان غذا و دارو و استاندارد، و همچنین تحت نظارت مستمر کارشناسان و مهندسین مجرب مواد غذایی برنج کوبی و شالیکوبی محمدی، تولید و بسته بندی می‌گردد. لازم به ذکر است کارخانه صنایع بسته بندی و برنج کوبی محمدی، با دارا بودن نشان استاندارد ایران و سیب سلامت، تعهد خود را نسبت به حفظ کیفیت کالا و سلامت مصرف کنندگان به اثبات رسانده است.

امروز با گذشت نزدیک به ۲۰ سال از تأسیس این مجموعه، فضای کارخانه به بیش از ۵۰ هزار متر مربع همراه با ۱۰ هزار متر سالن های تولید ، بسته بندی و انبارهای نگهداری شالی و برنج رسیده است.

کلیه محصولات این مجموعه از طریق شرکت سوگل سفره که وابسته به مجموعه صنایع بسته بندی و برنج کوبی محمدی می‌باشد، توزیع و پخش می‌گردد.

صنایع بسته بندی و برنج کوبی محمدی

صنایع بسته بندی و برنج کوبی محمدی

صنایع بسته بندی و برنج کوبی محمدی