گالری سوگل سفره

تهیه و بسته بندی برنج کامفیروزی بردیا به روایت تصویر

صنایع بسته بندی و برنج کوبی محمدی با داشتن سابقه دیرینه در زمینه برنج کامفیروزی توانسته است با برند بردیا و چاپاتی بزرگترین مجموعه مربوطه در جنوب کشور باشد.
مرغوب ترین نوع برنج در جنوب کشور برنج کامفیروزی است و ما افتخار داریم تا برگزیده بهترین شالی ها را پس از کنترل کیفیت در آزمایشگاه های تخصصی وارد چرخه بسته بندی در اوزان مختلف انجام دهیم.
عطر و طعم بی نظیر این محصول تا مدتها در ذهن و یاد شما باقی می ماند.

گوشه ای از روند آماده سازی برنج کامفیروزی

دعوت می کنیم تا انتهای کلیپ همراه ما باشید تا تنها بخشی از آماده سازی و بسته بندی برنج کامفیروزی را در کارخانجات مدرن محمدی نظاره گر باشید.

درباره برنج کامفیروزی بردیا بیشتر و بهتر بدانیم

اگر تا به حال برنج کامفیروزی بردیا را مصرف نکرده اید و یا از خواص آن مطلع نبوده اید، پیشنهاد می کنیم تا انتها این ویدیو را تماشا کنید.

همراه با همراهان همیشگی خیابان های شهر

با توجه به اهمیت برندینگ که یکی از اصول هر تجارتی است، در راستای محقق سازی این مهم مجموعه بازرگانی شرکت سوگل سفره اقدام به تبلیغ محصولات برنج بردیا و چاپاتی روی بدنه اتوبوس های درون شهری شیراز در مهر ماه سال 1401 نمود.

پیتزا برنج چاپاتی

یه دستور آَشپزی دیگه … بازهم پیتزا برنج ! البته با یه دیزاین متفاوت و طعم متفاوت اما خوشمزه تر

پیتزا برنج چاپاتی | pizza rice chapati

آموزش آشپزی با دستور پخت متفاوت اینبار : پیتزا برنج ، از ویژگی های این پیتزا میتوان به بدون گلوتن ( نوعی پروتئین) آن اشاره کرد.
پیشنهاد می کنم حتما حتما این آموزش رو ببینید و درخانه این غذای فوق العاده مقوی رو با برنج کامفیروزی چاپاتی حتما حتما حتما درست کنید.